Wedstrijden 2016-017

 

September Datum Aanvang
Solowedstrijd deel 1, St Oedenrode 11-09-2016 14.00uur
Nationale Miniorendag, Arnhem 24-09-2016
NK Estafette, Eindhoven 25-09-2016 09.00uur
             
Oktober Datum Aanvang
Competitie deel 1, TU-bad 02-10-2016 12.45uur
Junioren/Jeugd/Senioren deel 1, TU-bad 09-10-2016 12.45uur
Merwestein zwemgala, Nieuwegein. 15/16-10-2016 09.15uur
Minioren/Swimkick deel 1, Valkenswaard 16-10-2016 14.45uur
Trainingskamp, Wachtebeke (BE) 22/23/24-10-2016

 

             
November Datum Aanvang
ONK kb, Hoofddorp 04/05/06-11-2016 09.00uur
Zuidelijke Cirkel 5, Roemond 06-11-2016 13.00uur
Competitie deel 2, Oosterhout 13-11-2016 13.30uur
Solowedstrijd deel 2, Deurne 20-11-2016 14.00uur
Minioren/Junioren deel 2, TU-bad 27-11-2016 12.45uur
             
December Datum Aanvang        
Zuidelijke Cirkel 6, Eindhoven 03-12-2016 14.00uur
Limietwedstrijd, Oss 04-12-2016 14.00uur
LAC, Oss 04-12-2016 14.00uur
Junioren/Jeugd/Senieroen deel 2, Veldhoven 11-12-2016 10.15uur
Kertswedstrijd 2016, Ede 17-12-2016 17.00uur
Minioren/Swimkick deel 2, Helmond 18-12-2016 14.00uur
Limietwedstrijd kb, Oosterhout 18-12-2016 14.15uur
Speedo Swimmeet, Maastricht 28/29/30-12-2016 08.30uur
             
Januari Datum Aanvang
Brabantse Winter Kamp, Eindhoven
Namenlijst per programma nummer
07/08/14/15-01-2017 Tijdschema
ONMK, Maastricht 19/20/21/22-01-2017 Tijdschema
Swimkick/Minioren deel 3, Best 22-01-2017 14.00uur
NJJK kb, Eindhoven 26/27/28/29-01-2017 09.00uur
Solowedstrijd deel 3, St Oedenrode 29-01-2017 15.00uur
             
Februari Datum  Aanvang         
Junioren/Jeugd/Senieroen deel 3, Breda 05-02-2017 14.00uur
Competitie deel 3, Tilburg 12-02-2017 12.45uur
Limietwedstrijd Eindhoven LB  19-02-2017   13.30 uur        
Vlaamse kampioenschappen 20/24-02-2017   09.00 uur        
Carnaval 25/26-02-2017
       
Maart Datum  Aanvang         
Solo deel 4, Deurne 05-03-2017 14.00uur
Competitie deel 4, Oss 12-03-2017 13.00uur
Minioren/Junioren deel 3, Veldhoven 19-03-2017 10.15uur
Solo deel 5, Nuenen 26-03-2017 16.00uur
             
April Datum  Aanvang         
Junioren/Jeugd/Senioren deel 4, Eindhoven 02-04-2017 13.00uur
Swim Cup ONK, Eindhoven (50m) 06/07/08/09-04-2017 10.00uur
Minioren 3/4 Swim Cup, Eindhoven (25m) 08-04-2017 13.30 uur
Junioren Swim Cup, Eindhoven (50m) 09-04-2017 13.30 uur 
Swimkick/Minioren deel 4, Veldhoven 09-04-2017 10.15uur
Paassprint 2017, Veldhoven ma 17-04-2017 10.15uur



DWT Paastoernooi 16-04-2017  
Easter International Swimmeet Malta 20/21/22-04-2017  09.00 uur 
Limietwedstrijd, Eindhoven (50m) 23-04-2017 13.30 uur
             
Mei Datum  Aanvang         
Clubkampioenschappen, Nuenen 06/07-05-2017 07.00uur
Open Nederlandse Master Kamp. 04 t/m 07-05-2017 09.00uur   
Brab. Kampioenschappen, Eindhoven (50m) 20/21-05-2017 12.00 uur
Brab. Kampioenschappen, Eindhoven (50m) 27/28-05-2017 13.00 uur
             
Juni Datum  Aanvang         
Kamp  02 t/m 05-06-2017  
Regionale Minioren Finales 10/11-06-2017 12.00 uur
NJJK LB, Eindhoven 15/16/17/18-06-2017 08.30 uur
Internationale wedstrijd Soest (DUI) 24-06-2017 09.00 uur
Solo deel 6, Nuenen 25-06-2017 14.15 uur
             
Juli Datum  Aanvang         
Netherlands Invitational (Eindhoven) 50m 01/02-07-2017 13.30 uur
Netherlands Invitational (Eindhoven) 25m 01/02-07-2017  13.00 uur   
Speedo Fast Water Meet (Amsterdam) 25m 08-07-2017  08.45 uur   
Worldcup Eindhoven 25m 11/12-08-2017  09.00 uur   
WK Masters Boedapest 50m 14/20-08-2017  08.30 uur

 

Copyright 2012